navigate_before
navigate_next
arrow_back

O Nas

iTpro - Outsourcing IT działa na rynku usług informatycznych od 2000 roku i jest firmą specjalizującą się w rozwiązaniach informatycznych stosowanych w placówkach medycznych oraz w przedsiębiorstwach.
Jako Autoryzowany Srebrny Partner Serwisowy oraz Złoty Partner Handlowy firmy Asseco Poland S.A. specjalizujemy się we wdrażaniu, instalowaniu i serwisowaniu systemu mMedica.
Fundament naszej firmy stanowią ludzie, dysponujący ekspercką wiedzą i bogatym doświadczeniem zdobywanym latami w obsłudze wymagających Klientów. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dopasowując rozwiązania do jego potrzeb aby obsługa informatyczna była jak najbardziej efektywna. Obsługujemy firmy kompleksowo lub wspieramy je tylko w wymaganym zakresie (outsourcing selektywny), doradzamy oraz współpracujemy z informatykami i menedżerami po stronie Klienta.

Nasz zespół

Promujemy wspólne, zespołowe podejście, aby kultywować przepływ miłych kreatywnych pomysłów i pozwolić członkom naszego zespołu uwolnić swoją kreatywność.

Właściciel

Robert Jędrachowicz

Rozliczenia \ Wsparcie Zdalne

Paulina Przybyła

Wsparcie Techniczne \ Wsparcie Zdalne

Łukasz Wąsowicz

Kontakt

Jeżeli nie znalazłeś/aś odpowiedzi na swoje pytanie na naszej stronie internetowej i nie jesteś jeszcze Klientem iTpro - Outsourcing IT, skontaktuj się z nami drogą e-mail, a my odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Witryna iTpro - Outsourcing jest chroniona prawami !!!
Nie możesz skopiować zawartości tej strony internetowej.